VilniuSense | Mūsų Paslaugos

Įmonių steigimas

Daugelis žmonių nori pradėti savo verslą. Vienas iš pagrindinių sėkmės veiksnių yra efektyvus planavimas. VilniuSense gali padėti Jums įregistruoti įmonę.

Akcinio kapitalo keitimas

Mūsų teisininkų komanda padės atlikti visas teisines procedūras prireikus padidinti arba sumažinti akcinį kapitalą, įskaitant dokumentų rengimą, vertimą ir registravimą Juridinių asmenų registre.

Buhalterija

Kiekviena įmonė, nepriklausomai nuo jos dydžio, norėdama vystytis ir priimti išmintingus sprendimus, turi pasirūpinti įmonės buhalterijos sutvarkymu, įskaitant atlyginimų skaičiavimą, išrašytas ir gautas sąskaitas, kt. Esame čia, kad pasirūpintume Jūsų buhalterija.

Žmogiškieji ištekliai

Pasirūpinsime Jūsų įmonės žmogiškųjų išteklių procesu ir surasime kompetentingų darbuotojų Jūsų įmonei.

Mokesčių konsultacijos

Mūsų mokesčių ekspertai padės išspręsti klausimus, susijusius su mokesčiais ir jų optimizavimu. Taip pat galime padėti Valstybinėje mokesčių sistemoje įregistruoti Jūsų įmonę kaip PVM mokėtoją.

Finansinė apskaita ir ataskaitos

Mūsų komanda paruoš ir pateiks tikslias ir savalaikes ataskaitas, tokias kaip finansinės apskaitos ir atskaitomybės ataskaitos, biudžetai, mokesčių deklaracijos, verslo veiklos rezultatų analizė ir kt.

Banko sąskaitos atidarymas

Kai Jūsų įmonė jau bus įregistruota, turėsite atidaryti įmonės banko sąskaitą, kad galėtumėte pervesti įstatinį kapitalą ir gauti bei atlikti mokėjimus. Mes sutaupysime Jūsų laiko ir atidarysime banko sąskaitą už Jus.

Teisinės konsultacijos

Mūsų komanda suteiks Jums teisines konsultacijas įdarbinimo, imigracijos, verslo, įmonių sujungimo, mokesčių ir finansavimo klausimais, taip pat paruoš paskolų, finansavimo, įdarbinimo ir kitas sutartis pagal Jūsų poreikius.